Telefon: 0212 582 12 27

Sıkça Sorulan Sorular

Kargolarımız sigorta kapsamında mıdır?

Yurtiçinde çalıştığımız bölgelerde donanımlı sürücü ve personelimiz ile en hassas ve değerli ürünlerinizin en etkin, güvenli ve ekonomik koşullarda taşımasını yapıyoruz. Komple kamyon taşımacılığı hizmetimiz ile, hem şehiriçi hem de şehirlerarasi sevkiyatlarınız da önemli maliyet ... Devamı..

Taşınması yasak ve sakıncalı kargolar nedir?

• Yasaların taşınmasını yasakladığı emtialar, • Para, çek, senet, altın, döviz, hazır kart, kontur gibi kıymetli kağıt ve nesneler, • Taşıma esnasında bozulabilecek her türlü yiyecek, et, balık, meyve, sebze, sıvı yağlar vs… • Soğuk zincir sistemi ile taşınması gereken maddeler, &bull ... Devamı..

Gün İçi Teslimat nedir? Hangi illere gün içi tesli

Aynı ve farklı şehirler arasında aynı gün içinde teslim edilmesi gereken, şubemize bıraktığınız ya da adresinizden aldığımız gönderimlerinizi mesai saatleri içerisinde alıcısına teslim ediyoruz. Gün içi teslimatımız Denizli / İzmir arası, İzmir / İstanbul arası ve Bursa / İstanbul arası gerçekle ... Devamı..

Gönderi yapmak için en geç kaça kadar arayabilirim?

Gönderi yapmak için; Denizli şubemizi en geç 18:00‘a kadar aramanız gerekmektedir. İzmir şubemizi en geç 19:00‘a kadar aramanız gerekmektedir. İstanbul şubemizi en geç 16:00‘a kadar aramanız gerekmektedir. İstanbul / Kadıköy şubemizi en geç 17:00‘a kadar aramanız gerekmektedir ... Devamı..

Sorumluluk belgesi nedir?

Kargo olarak taşınmasında hasar riski bulunan cam, porselen, kuru gıda, elektronik ve elektrikli gereçler ile sanat eserleri için göndericiden sorumluluğu üstlendiğine dair alınan belgedir.   ... Devamı..

Hasar Tutanağı nedir?

Kargoda herhangi bir hasar belirtisi olması durumunda, müşteri nezaretinde yapılan hasar tespit belgesidir.   ... Devamı..

Taahhütname nedir?

Taşınması Detaş Denizli Taşımacılık Hiz. Ltd. Şti. tarafından belli kurallara bağlanmış olan kargoların gönderilmek istenmesi durumunda müşterinin kendi isteği ile vermiş olduğu belgedir.   ... Devamı..

Taşınması yasak ve sakıncalı kargolar nedir?

Dosya (zarf) haricindeki tüm gönderiler Taşıma Koşullarındaki şartlara göre, İstanbul Dağıtım & Lojistik tarafından sigorta kapsamındadır. Sigorta sadece kaybolan malın fatura bedelini ödemeyi kapsar, malın kaybından ya da gecikmesinden oluşacak gelir kaybını, pazar kaybını veya fırsat kaybını kapsamaz. Cam ve sıvı i&cc ... Devamı..